Vi som jobbar på AlaTryck

Ari Laukkanen Ägare/försäljning 0143-123 45 ari@alatryck.com
Ken Karlsson Försäljning Linköping 013-991 55 60/073-595 54 56 ken@alatryck.com
Henrik Fridborg Produktionsledning/Prepress 0143-123 49 henrik@alatryck.com

Ari Laukkanen

VD • Försäljning, offert

0143-123 45

ari@alatryck.com

Ken Karlsson

Försäljning, offert, Linköping

013-991 95 60, 073-595 54 56

ken@alatryck.com

Henrik Fridborg

Produktionsledning

0143-123 49

henrik@alatryck.com

Hans Lundberg Tryckeri/Bokbinderi
Stig Gustavsson Repro, Motala 0141-65 65 35 stig@alatryck.com

Hans Lundberg

Digitaltryck, bokbinderi

0143-63 93 61

hans@alatryck.com

 

Stig Gustavsson

Repro, Motala

0141-65 65 35

stig@alatryck.com

Susanne Egnell

Original, repro, Motala

0141-65 65 35

susanne@alatryck.com

Roger Skoogh Original/Bokbinderi 0143-123 45 roger@alatryck.com
Johnny Olsson Tryckeri
Michael Söderblom Tryckeri

Roger Skoogh

Original, bokbinderi

0143-63 93 61

roger@alatryck.com

 

Johnny Olsson

Tryckeri

 

 

Michael Söderblom

Tryckeri

 

 

Industrivägen 8

592 41 Vadstena

0143-123 45

info@alatryck.com

Gillbergagatan 11

582 73 Linköping

013-991 95 60

ken@alatryck.com

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Drottninggatan 20c

591 35 Motala

0141-65 65 35

stig@alatryck.com